Biteom Kurumsal Temizleme
<
 
Büyük Ankara Oteli Biotem'i tercih etti
 
MEB Eğitim Teknolojileri Biotem'i tercih etti.

Çelikler Holding A.Ş. tarafından Türk turizmine yeniden kazandırılan Büyük Ankara Oteli dış cephe temziliği için firmamızı tercih etmiştir.

MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü geçici süreli evrak kayıt hizmetleri için firmamızı tercih etti.25 vasıflı evrak kayıt personeli ile hizmet yerine getirilmektedir.
 
     
 
 
TJK Ankara Biotem'i tercih etti.
 
Biotem ekibi piknikte stres attı.
Biotem Kurumsal Hizmetler bir aile şirketi olup, 16 Şubat 1993 yılında hizmet sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.TJK Ankara 75. Yıl Hipodromu geçici süreli bahçıvanlık hizmetleri için firmamızı tercih etti. İstanbul Yolu 16.km de bulunan temizlik ve çöp toplama hizmetleride uzun yıllardır firmamız tarafından yerine getirilen Tjk Ankara Hipodromu yerleşkede bulunan ağaçların budanması,sulama çanaklarının açılması ve otların biçilmesi işleri için firmamızı tercih etmiştir.
 
TPAO'da çalışan firmamız temizlik personelleri aileleriyle birlikte yaklaşık 150 kişi artık gelenekselleşen pikniklerini yapmışlar, yorucu geçen senenin tüm yorgunluğu ve iş stresi bu piknikle atılmıştır.
   
 
 
 
Biotem futbol takımı turnuvalarda.
   
BİOTEM Futbol Takımı katılmış olduğu turnuvalarda başarıdan başarıya koşmaktadır.
 
T.C. M.E.B. DR.BİNNAZ EGE-DR.RIDVAN EGE ANADOLU LİSESİ 2007-2008 Öğretim yılında gerek başarılı ve disiplinli hizmetlerimiz ve gerekse okula yapmış olduğumuz katkılardan dolayı firmamızı teşekkür belgesiyle onurlandırmış. 2008 -2009 öğretim yılı içinde firmamızı tercih etmiştir.
 
 
   
Copyright © 2008, Biotem Temizlik, Emlak ve İnşaat Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.
Created By İnfomedya